Kap.1 Únik

17. ledna 2013 v 22:20 | Deidy |  Povídky-1

(Aby jste viděli jak asi přivližně vypadá když se promění. Ale představte si spíš takové mládě když jí je 7)Poznámka Autora (P.A.) : Když uvidíte závorku a v ní P.A. znamená to že vám vysvětluji pojem nebo vám přibližuji popis ale když je v ní jen komentář tak to jsou moje rejpy do mé vlastní povídky :D ráda se krityzuji a to tak že často :3 jsem hrozný krityk vlastní osoby takže se prosím nezlobte :D
Jinak tohle bude mýt krátké kapitoly

Únik

Vánoce...svátky klidu a míru a spousty radosti...téměř všichni tento svátek s širokými úsměvi slaví a dávají svím bližným dary.
Ale...stále vysí ve vzduchu to slovíčko...TÉMĚŘ...důležité slůvko které poukazuje na příběh který jsem rozhodnuta vám vyprávět. Příběh o sourozencích kteří na jedny vánoce našli otce a na druhé ho...ztratili.
"Bráško..."hlesla smutně asi osmiletá dívenka klečící se stejně starým chlapcem u teď už chladnoucího těla jejich otce."...co budeme dělat..."dořekla a po jejích bledích lících ve slaných potůčcích stále stékali slzy."Netuším sestřičko..."odpověděl jí zlomeně a dál svírá ruku jejich otce. Stále nemohou plně uvěřit že o jediný člověk který je přijal takové jací jsou zrovna před hodinou naposledy vydechl. "Chci aby žil..."potáhl plačtivě chlapec "Já taky..."zatla ručičky v pěst dívenka a skrz pevně sevřená očka jí unikly další slzy.
Dál zůstávaly u jejich otce když tu najednou se oboum dvojčátkům zamlželo okolý i realita.Tělo zmizelo a na jeho místě se zjevil náhrobek jasně hlásající 'Mana Walker'.Dvojčátka překvapeně zamrkala a rozhlédla se po okolí.Jejich pohled až upoutal vysoký a velice korpulentní muž v kvádru,vysokém cilindru a velice zvláštním až děsivým vyzubeným obličejem. "Zdravím vás Allene a Allis Walkerovi.Je mi líto vaší ztráty ale stále existuje naděje"začal k nim vídně promlouvat a s uspokojením sledoval jak se jim očima mihla naděje "K-kdo j-jste?"Zeptala se odvážně dívenka a pevně i když bojácně na něj pohlédla"Já? Jsem hrabě millenium.Jediný který může vytrhnout vašeho otce Manu ze spárů toho takzvaného nicotného boha"odpověděl vesele a pečlivě si změřil Allis pohledem. Všiml si s uspokojením že oba sourozence celkem naviklal i když dívenku míň než chlapce"Opravdu?"zeptal se nadějně Allen a skoro pobožně se mu koukl do tváře."Samozřejmě..."odpověděl živě a rozmáchl pořádně obě ruce v parodii dědečka vítajícího svá vnoučata do vřelého objetí a z nebe se zpustilo něco podobné lidské kostře akorát zvrácenější a z kovu.Dívce i chlapci při tomto gestu zatrunulo a jako zhypnotyzovaní zírali na tu věc"Nestyďte se.Stačí jen zavolat jméno vašeho otce a tím ho vytrhnete ze spárů vaše boha" řekl podmanivě a lákavě zatímco slovo bůh vyslovil s takovým množstvím pohrdání až se nad tím Allis musela pozastavit. (P.A.: Ne radno se říká že holky jsou o něco vyspělejší a vnímavější než chlapci) Allen se pomalim a váhavim krokem vydal blíž ke 'kostře' s nadějí zářící mu v očích.Allis šla svému bratru v závěsu a stále to celý obezřetně pozorovala."Do toho děti Mana vás čeká"nabádá je dál hrabě a to už byla poslední kapička pro chlapce který se pořádně nadechl"MANOOOOOOO!!!!"zařval jak nejvíce mohl a Allis začala vnímat nebezpečí do kterého se nevědomky uvrtali.Na čele železné lebky se zničeho nic vypálila hvězda společně s Manovím jménem a pomalu se celá kostra začala trhavě pohybovat"Mano?"vyslovil s nadějí Allenek zatímco Allis ve stejnou chvíli vyděšeně a ostražitě řekla"Tati?"
"Děti?..."ozval se skřípavě Manův hlas a hned poté se rozeřval"...CO JSTE TO UDĚLALI!!!"Allen i s Allis hned vyděšeně ustoupili a Allis se zmocnil ještě vetší strach než předtím"Mano my"zkusila se ozvat ale nebylo jí umožněno to doříct "JE ZE MĚ AKUMA A VY ZA TO MŮŽETE!!!!NENÁVIDÍM VÁS!!!!NENÁVIDÍM!!!"Vykřikoval jak smyslu zbavený a pořádně mě i mého bratra uhodil.Allenovi se okamřitě přes levé oko spustila krev ze vzniklého seknutí zatímco Allis zase ze zad jak se pokusila skočit do rány aby Allena moc nezranil.Oba skončili na zemi a zvrácený Mana se k nim nebezpečně blížil."Takže Mano...přikazuji ti zabít tyto děti a jejich těla použít jako schránku pro sebe abys mi mohl sloužit"Ozval se ulistný a posměšný hlas hraběte který celou scénku sledoval se zvráceným potěšením.'Sakra co teď'pomyslela si okamžitě Lis než se jí podařilo se vyškrábat se na nohy a prudce se rozeběhnout proti hraběti s úmyslem ho kopnout.nevěděla kde se v ní vzala taková odvaha a zároveň taková tupost zaútočit na hraběte a svého bratra nechat napospas 'Manovi' ale podvědomě tušila že se z toho její bráška dostane. Hrabě se musel ušklíbnout když viděl jak na něj malá běží a zrazuje tak i bratra. šklebyl by se i dál kdyby se najedou všechno neobrátilo ve štěstí dětí. Vše se událo tak rychle a tak nečekaně.
Zaprvé! Když Akuma skočil po Allenovi že ho zabije tak se najednou chlapci mohutně zvětšila levá paže do podoby obřích drápů démona a Akumu Manu srazil k zemi.
Za druhé! Dívce va hlavě vyrašila ouška z páteře ocásek a poté se celkově proměnila na bílou pumu válečnici(P.A.:Antro nebo furry vyberte si :P v obojím je to vždy polo-zvíře polo-člověk chodících po zadních v potřebě běhu po čtyřech se spousty lidských rysů až na to že je celý chlupatý,má zvířecí hlavu a vcelku i chování i když kultivovanější XD. Zkrátka napište si do Googlu Antro/či Furry Cat a najdete co tím myslím :P ) a zaútočila po něm svýmy drápky ve vývynu.
Za třetí! Akuma Mana přestal bojovat jen sledoval Allenův pařát a se slovy 'Je mi to líto děti...miluji vás' se nechal zničit a teprve poté se chlapcova ruka vrátila do původní podoby.
Za čtvrté! Hrabě byl donucen k úniku nechtěl-li zkončit jako Akuma kterého se snažil stvořit a tím zmizelo i místo kde se po celou dobu sourozenci vyskytovali.
Až poté se celý čas vrátil do normálu.Chlapec ani dívka nemohly uvěřit tomu co udělaly a ani nevnímali svá získaná zranění a jen v šoku se koukaly před sebe. *PRÁSK!!!* Allis sebou bolestně trhla a podívala se na rameno ze kterého se jí řinulo velké množství krve než se ohlédla po směru odkud výtřel vyšel.Stál tam s nenávistným a zároveň vyděšeným pohledem místní majitel krámku u kterého jejich otec zemřel a mířil na ní revolverem.Allen na něho šokovaně koukal a stejně tak i na sestru která stále měla formu Antro (říkám najděte si to :3 ) pumy ale po chvilce se vzpamatoval natolik že - i když přes velkou bolest v srdci že Manu nemohou náležitě pohřbít - se rozeběhl k Allis,čapl jí za ruku v tu chvíli nehledě že je to ta která je napojena na prostřelené rameno,nehledě bolestného zaskučení dívky(Opravdu dívky? Vždyď je Antro/Furry :D ) a rychle se s ní rozeběhl pryč z vesnice.
Allis bylo zle.Sice její bratr měl poraněné oko a zabil Manu (Zvráceného na to nezapomínejme :D ) ale jí rána na rádech a v rameni hodně krvácela a byla si jistá že dostala i do těla jistou dávku jedu po tom co jí 'Mana' sekl když útočil na její dvojče (to znamená že i jed má v sobě Leníček O.o Nu což on má menší škrábanec a jedu v něm je o mnohem míň :) ) Postupně začala vnímat rozzostřené vidění ale stejně dál statečně cupitala za svím bráškou. Uběhly už značný kus cesty než se zhroutili v lese.Chlapec únavou a dívka bolestí.Ani jeden se nepokoušel vstát a jen leželi a snažili se vzchopit.Na oba nakonec dopadla únava plnou vahou a násilím jim zavřela víčka než jejich mysl odkopla do světa snů. Ani jeden netušil že je z křoví nenápadně z křoví sledoval pár hnědých očí...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama