Prolog

19. ledna 2013 v 12:59 | Deidy |  Povídky-1
(Allen má být něco jako vlkodlak proto je jeho symbolem vlk v této povídce a Allis zase takový kočkodlak a její symbol jaguár.Oba jsou polárního původu)


Allen a Allis Walkerovi jsou prokletá dvojčata.Chlapec má celou levou paži rudou a zvráštěnou jako démon a dívce při větším projevu citu vyraší ouška a ocásek polární pumy.Díky tomu je lidé nemají rádi,považují je za zrůdy a vždy je od sebe odhání. Po celou dobu jsou pouhými sirotky které nikdo nesnese a aby přežili jsou nuceni žadonit u cizinců či rovnou krást. Až o jejich sedmích vánocích je najde muž -Mana Walker-který je přesně v ten den i přijme za své. Sourozenci tak určí vánoce za své narozeniny(protože ani neví kdy přesně se narodili) a celý ten rok prožívají šťastněji se svým novým otcem.Ale...nic netrvalo věčně a další vánoce pro ně byly smutné.
Na boží hod vánoční při vážné nehodě Mana zemře a opět tak zanechá děti samotné...Co bude dál? Co budou sourozenci dělat a jaká při tom zažijou dobrodružství? Přijdou na to co jsou zač a nebo budou navždy žít v nevědomosti?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama